O Andělských kartách

Obrázkové karty, přes které andělé přichází na pomoc...

LÉČIVÉ ANDĚLSKÉ KARTY


Druhý projekt z řady Vodnářských výkladových karet,
karet s univerzálním potenciálem Vodnářského věku.


64 andělských karet,
6 bonusových karet,
8 karet pro vedení a ochranu na pravou cestu.

Každý "andělský obraz" s vyobrazením anděla z říše Flory vznikal jako samostatné originální umělecké dílo. K andělům patří průvodci a ochránci: Poutník, Hokynářka, Básník, Věštkyně, Hvězda, Milenci.
Léčivé andělské karty vznikaly trochu jiným způsobem než Afirmační karty.
Jsou také součástí příběhu, zasazené do nádherného obrazu, ale všech 64 andělů základní řady jsou samostatné obrázky andělů s různých sfér. Jejich unikátní kombinace a "spolupráce" umožňuje nahlédnout i do oblastí fyzického těla, konkrétních orgánů, energetických tělních okruhů nebo tělních systémů. Ukazují stav a také možnost nápravy, protože každý tělesný problém je následkem nerovnováhy lidských těl, která dohromady tvoří mnohoúrovňovou lidskou bytost. Základem těchto Andělských karet je tedy idea hlubokého zkoumání situace, stavu, děje.


Léčivé andělské karty jsou zároveň pokračováním cesty duše už po opětovném scelení mužské a ženské lásky do jednoty a hojnosti ve hmotném životě
.

Z vysokých spirituálních a duchovních sfér Vodnářských afirmačních karet se tak v této barevné sadě dostáváme do mentálních a hmotných sfér, tedy mysli, fyzického těla - zdraví, a to i v nejhlubším aspektu léčení Éterického těla.

S těmito dalšími sférami se otevírá uzdravení široké oblasti vztahové komunikace, a to až do oblasti hmotných sfér.  Ve Vodnářských afirmačních kartách je pracováno zejména na úrovni primární a sekundární, přes Vodnářské andělské karty se řeší úrovně primární, sekundární, terciální i kvadrální - díky propojení se světelnými andělskými strážci. 

Ochranou těchto propojení je složitě vytvořené pole vztahových kvadrantů, které ukrývá klíč 
k naplněnosti.Motto Andělských karet:

"TOUHA JE SILNĚJŠÍ NEŽ STRACH".Ukázky z karetní sady

Karty, pomocné energie, hudba k harmonizaci...