Hudba ke kartám

Hudba plná tichých modliteb za lásku a život

HUDBA Z PROJEKTŮ
TIME FOR LOVE
A
SVĚT SE TOČÍ...

CD Time for love - Intuitive concert

Tato hudba je mimořádná. Vznikla za několika místech Evropy, konečná masteringová verze "připlula" po moři při mém pobytu mezi Francií a Itálií. Když jsem ji poslouchala na pobřeží, cítila jsem závan nové hudby, hudby z mého světa, kde se umí všechno léčit zvukem a spektrálními barevnými vibracemi, kde je čistá Pravá víra a láska v absolutním souladu. Tyto nové proudy na Zem už nyní přicházejí. Jsem jedna z těch, kteří /které/ sem tyto nové informace mohou přinést.

Nahrála jsem ji v květnových dnech 2017 v Praze, bez přípravy, živě, intuitivně, v lásce. Prostoupila mnou tvořivá síla, která vedla můj prstoklad. Proto z hlediska forem ji zařazuji jako intuitivní klavírní koncert, obohacený o pár nutných zvukových efektů - jako je zvonkohra apod. Z hlediska metodologie Hlubinné harmonizace je tato hudební nahrávka nástrojem hluboké proměny vztahů. Hudba očišťuje všechny komunikační úrovně člověka, sjednocuje je a dokonale harmonizuje. Propojuje tak úroveň vědomou, podvědomou, nevědomou a nadvědomou do absolutní jednoty.

Na CD Time for love - Intuitive Concert jsou dvě vývojové fáze jednoho obrazu (Milenci v ohni). Tyto fáze znázorňují zrání jakéhokoli vztahu, od počátečních náznaků komunikace až po hluboký cit. /Ilustrace uvnitř obálky alba/.


Tato unikátní hudba je vícedimenzionální, prostorová.
Očišťuje cestu k Bráně do vlastního nitra.CD Svět se točí...

Hudba s názvem Svět se točí... vznikla v roce 2018 a 2019, z části jako spontánní klavírní nahrávka v Praze, další část skladeb byla prokomponována a dokončena v ateliérech Rajské galerie na Vysočině. 

Obsahuje mnoho lyrických prvků, které mne inspirovaly díky poezii baltických básnířek. Konkrétní básně, které se staly motivem této hudby, jsou vyjádřením velké lásky, obětování a odříkání, jež musely milující ženy podstupovat, aby mohly být nablízku svým mužům. 

Kouzlo těchto básní mne vedlo k vytvoření krásné romantické hudby, která nese hluboký podtext role žen v novodobém věku. Ani asketismus mužů, ani feminismus žen zde není cestou ke vzájemnému neubližování. Řešením je stabilita jednotlivce, nalezení vlastní rovnováhy, pravá životní cesta, protože toto vše nám zrcadlí naši partneři.  Ti stabilnější (tím i silnější) v partnerském  vztahu mohou podporovat nebo i přímo vytvářet partnerskou harmonii svou stabilitou ve svém primárním hlubokém vztahu k sobě. 

Toto CD je podpůrným prostředkem pro hledání svého vlastního hlubokého nitra, stabilizačním prvkem základního nejhlubšího vztahu k sobě. Proto může být skutečným vyznáním lásky.


Svět se točí... je bránou do velkého opravdového světa naší vnitřní věčné existence.